Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada evin önünde su görmek

Rüyada evin önünde su görmek

Rüyada evin önünde su görmek kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine ve kederleneceğine ve ağır bir hastalığa tutulup uzun bir zaman pençesinden kurtulamayacağına, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına delalettir.

Rüyada evin önünde su gördüyseniz

  • Bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız eski bir dostunuzdan yardım isteyebilirsiniz.
  • Dış görünüşünüzde yapabileceğiniz değişimleri gözden geçirmek, kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacak.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada evinin önünde su fışkırması yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine, can sıkıntısı yaratan ve sorun çıkartan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza, bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına yorulur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada evin önüne su basması rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine, olayların gidişatından ötürü çok üzüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evin önünde su çıkması rüya sahibi için karşılaşılan sorumsuzca hareketler ve bulunulan kötü durumdan ötürü zorluk çekileceğine, ekmek kapılarının kapanacağına, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, işten yana şansının açık olacağına, aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada evin önünde su akması kendini çok halsiz ve mutsuz hissedeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için  harcanacağına alamet eder.

Rüyada evin önünden su geçmesi rüya sahibi için atacağı adımla ilgili bütün seçenekleri kontrol edeceğine, insanlarla arasının açılacağına, elde bulunan paranın tükeneceğine alamettir.

Rüya alimlerine göre rüyada evin önünü suyla yıkamak ev veya arsa almak için girişimlerde bulunulacağına, üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, kapanmış defterlerin yeniden açılacağına, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments