Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada evi soğuk görmek

Rüyada evi soğuk görmek

Rüyada evi soğuk görmek sağlık sorunları yaşanacağına ve arkadaşlar arasına istenmeyen kişilerin gireceğine, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine, bunun tam aksine zenginliğinin her geçen gün artacağına, işleri baltalamaya çalışan kişilere rağmen herkesin dikkatini çekecek çalışmalara imza atılacağına, üzerindeki kötü imajı sileceğine, yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına alamet eder.

Rüyada evi soğuk gördüyseniz

  • Hayatın size sağlayacağı zevklerin tadını çıkartmaya bakın.
  • Mevcut bir sorun görmezden gelmeniz nedeniyle büyüyebilir.

Rüya tabircilerine göre rüyada eve soğuk girmesi sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine ve bu yüzden kendi kendisine çok büyük bir kızgınlık besleyeceğine ve sürekli kötü düşüncelere kapılacağına, gözünün başka kimseyi görmeyeceğine, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına, başına türlü belalar geleceğine ve çok zor durumlar atlatmak zorunda kalacağına, içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments