Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada evde yerde su görmek

Rüyada evde yerde su görmek

Rüyada evde yerde su görmek kendisi hakkında dedikodu çıkaran insanları gereken cezayı almaları için adli makamlara şikâyet edeceğine, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine, Allah yolunda ilerleyeceğine, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, çok donanımlı ve deneyimli olunmasına rağmen işlerin istenildiği gibi gitmeyeceğine, yaşamın kolaylaşacağına ve yükün hafifleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada evde yerde su gördüyseniz

  • Anlaşmalar sırasında uzun saatler süren konuşmalara katlanılması gerekebilir.
  • Yapacağınız kural dışı şeyler büyük hatalar olarak karşınıza dikilebilirler.

Rüyada evin yerinden su çıkması yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, geçim derdi ve telaşı içine düşeceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına, çok büyük mutluluklar yaşatacak bazı adımlar atacağına, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada evin yerinden su akması harcamalarında aşırıya gitmesi halinde borçlanabileceğine, mal varlığının neredeyse eriyeceğine, içinden çıkılamaz bir hal alacağına, başarıya giden yolların açılacağına, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada evde yerden su çıktığını görüldüyse herhangi bir yardım almasan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, ummadığınız bir yerden elinize para geleceğine, güzel ameller işleyeceğine, kişinin çok kısmetsiz olduğu bir dönemin yaşanacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada evde yerlerin su olduğunu görüldüğünde daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, tüm olumsuz elektriğinden arınacağına, kısmetinin hep açık olacağına, rahat bir hayatı olacağına, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına, böylece hayırlı bir yola girileceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments