Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada evde kedi fare görmek

Rüyada evde kedi fare görmek

Rüyada evde kedi fare görmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine, alım gücünün artacağına, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine alamettir.

Rüyada evde kedi fare gördüyseniz

  • İyi bir dinlenmeden sonra son derece sakinleştiğinizi göreceksiniz.
  • Potansiyelinizin farkına varabilir, yeni başlangıçlar yapma amacıyla gerekli kişilerle bağlantıya geçebilirsiniz.

Rüya tabirlerine göre rüyada evde kedinin fare yakalaması hayırlı bir iş için sevilen bir kişiden yardım istenmesine rağmen amaca ulaşılamayacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına, yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına alamettir.

Rüyada evde kedinin fare kovalaması rüyayı gören için en zor zamanda yalnız kalacağına, önemli yerlere geleceğine, niyetini ve kalbini bozmayan rüya sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına, atılan adımların zarar getireceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada evde kedinin fare yediğini görüldüyse çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine ve bu iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazancağına, çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, beyaz ise güzel bir haber alınacağına, zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, doğru seçimler yapacak olan rüya sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına işarettir.

Rüyada evde kedinin fareyi kovaladığını görüldüyse maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine, malın ve paranın da arttıkça artacağına, mutlu ve keyifli hissedeceğine, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına, daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments