Ana sayfa » Ev rüyaları » Rüyada ev temelinde su görmek

Rüyada ev temelinde su görmek

Rüyada ev temelinde su görmek daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına, büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine, kendisini kurtuluşa götüreceğine, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine, kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına, aile hayatında çok büyük tartışmalar gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ev temelinde su gördüyseniz

  • Küçük kayıplarınız olabilir.
  • Bazı kişilerin abartılı tavırları ya da aşırı tepkileri gereksiz zaman kaybı anlamına gelebilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada evin temelinin su alması rüya sahibinin bu sayede daha rahat bir hayata kavuşarak yüzünün de güleceğine, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına, kurulmuş bir ortaklığın  bozulması ile parasal olarak dara düşüleceğine, az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada evin temelinden su çıkması üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına ve projelerinin beklenenden daha fazla ilgi göreceğine, hayırlı ve güzel olacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine, mal varlığında kayıplar yaşayacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve yeni bir işte can sıkıcı bazı olaylar yaşanacağına delalet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada evin temeline su akması müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, büyük bir ortaklık yapılacağına, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine, işlerin yoluna gireceğine ve tatsızlıkların tecrübe sahibi kişiler sayesinde ortadan kalkacağına, kişinin de içine düşeceği bu tatsız durumdan büyük zarar göreceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Perihan

Evimin temelini bir kazıkla delip içinin suyla dolu olduğunu gördüm..

Scroll to Top