Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada ev su görmek

Rüyada ev su görmek

Rüyada ev su görmek eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine, hayır getirecek bir konuda çalışacağına, çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına, sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine işaret eder.

Rüyada ev su gördüyseniz

  • Ekibinizdeki bazı kişilerin kımıldayacak hali olmayabilir veya bulundukları mevkiiyi veya pozisyonu kaldıramayacak durumda olabilirler.
  • Çevrenizdeki kişiler esnek olmayabilirler.

Rüya tabirlerine göre rüyada eve su basmak yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına, deyim yerindeyse insanların nutkunun tutulmasına sebep olacak bir işe imza atılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına yorumlanır.

Rüya tabirlerine göre rüyada evin suya batması o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, hayatı boyunca hep sevileceğine, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada evin suya gömülmesi rüyayı gören için masrafların altında kalacağına, kendisinin sonuçtan mutlu olacağına, rüyayı gören kişiye hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına ve bu sayede hayal edilen yere hızlı bir şekilde gelineceğine, zorlukların ve sıkıntının devam edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre rüyada evde su fışkırması sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine yorulur.

Rüya tabircilerine göre rüyada evde suda yüzmek maddi ve manevi kayıp yaşanacağına, sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eve su dökmek hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, çok sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olunacağına, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, önemli kişi haline geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada evin su aldığını görüldüyse yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve Allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada evden su akmak rüya sahibi kişi için sorunların adım adım da olsa çözüleceğine, eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına, iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, yakaladığı bu şansın garanti olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada evi su alınması yaşadığı bunalımdan kurtulacağına, iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına, hane içinde çatlak seslerin yükselmesi ve herkesin kendi başına hareket etmesi üzerine aile birliğinin sarsılacağına, farklı iş ortaklıklarına gireceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına yorulur.

Rüyada eve su getirmek çektiği sıkıntıya rağmen bir an olsun yılmayacağına, ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, işindeki bereketin de çoğalacağına, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına, aşılamaz ve çözülemez sorunlarının olmayacağına delalet eder.

Rüyada evde suyun bittiğini görülmesi sıkıntılarının ve sorunlarının bir süre daha devam edeceğine, yüksek moralli olacağına, müjdeli haberler ve beklenmedik teklifler alacağına, istediği şeylere kavuşmuş olmanın verdiği cesaretle yeni hayaller edineceğine ve diğer hayallerini gerçekleştireceğine ve mutlu olacağına, yeni işlere girileceğine delalet eder.

Rüya alimlerine göre rüyada yanan eve su dökmek yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına ve ağız tadının yerine geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada eve su dolduğunu görülmesi büyük bir yükten kurtulacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, hatta gerekirse bu uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine inanılmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada eve su taşımak en çetin zorlukların aşılacağına, kişinin kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına, yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada eve su aktığını görüldüyse mutluluktan havalara uçulacağına, cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evin suya battığını görmek işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, kişinin rahat ve huzurlu hayatının sona ereceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, önemli işler yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada eve su damlaması kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada eve su serpmek kendisine ev ve araba gibi şeyler alarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına, ardından yapılacak hamleler ve atılacak adımlar sayesinde iş hayatında hiç olmadığı kadar büyük başarılara ulaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada evde su temizlemek kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok iyi sonuçlar vereceğine, hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına ve hayatının bir anda değişeceğine delalet eder.

Rüyada banyodan evi su basması rüya sahibi için dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, ancak daha büyük çalışmalar yapmak için rüya sahibinden yardım isteyeceğine, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre rüyada eve su sızması eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, fırsat ve kazanç kapılarının artacağına, çalışkan bir kişi olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada oturduğu evi su basması çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına, iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine yorumlanır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada eve su bağlamak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, kısa zamanda büyük bir tartışma içinde kalınacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada evde su bitmesi yanlış yatırımlar yapacağına, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, konfor içinde olacağına, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine, hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, yoksulluktan sonra zengin olmaya delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada eve su gelmesi mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, kişinin başarıdan başarıya koşacağına delalet eder.

Rüyada baba evini su basması bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına ve daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine ya da askıya alınacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada eve su taşması küçük bir hastalıktan muzdarip olacağına, bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına ve uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine yorumlanır.

Rüyada evde su taşması görülmesi büyük bir ortaklığa girileceğine, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, maddi ve manevi kayıp yaşanacağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına, onlara seve seve bildiklerini aktaracağına alamet eder.

Rüyada evin su çekmesi rüya sahibi kişi için geçim derdinin sona ereceğine, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, kötülüklerden uzak olacağına yorumlanır.

Rüyada evden su çıkması görüldüyse elde bulunan imkânların artacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine, refah düzeyinin gittikçe düşeceğine, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına delalettir.

Rüyada evden su vermek gönül işlerinde üzüntüler yaşanacağına, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, şerefli bir hayat süreceğine, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacağına işaret eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada evden su atmak büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, eline geçen fırsatları boş yere bir şekilde harcadığına ve çok üzüleceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada evden su süpürmek huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına ve zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine, yakın bir zamanda kalbine göre birisini bulacağına, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, zahmete ve çileye düşeceğine, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada evin su akıtması daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinin her geçen gün düzeleceğine ve sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına, daha iyi bir Müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine inanılır.

Rüyada evi su basmak görülmesi geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, insanlar arasındaki geçimin de çoğalacağına, yapılan ortaklıkların bozulacağına, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada evde su damlaması görmek geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına, başarıları ile konuşulacağına, çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına delalettir.

Rüyada eve su dolması rüyayı gören için kendini uzun uzun tenkit edeceğine, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, çok üst mevkilere yükseleceğine ve hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine işarettir.

Rüyada evde su patlaması rüyayı gören için sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına ve huzurlu bir hayat süreceğine, yüzünün güleceğine ve çok mutlu olacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, hasta ise daha kötüye gideceğine, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada evi suyla yıkamak rüya sahibi kişi için yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına ve evleneceğine, bütün borçlarını rahatça ödeyeceğine ve aile hayatında da iş hayatında da çok mutlu olacağına, hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada eve su döküldüğünü görmek laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye, kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine, bir sebeple sorun yaşayacağına, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına alamettir.

Rüyada evi su bastığını duymak sözler sarf edeceğine ya da bu türden bazı hareketlerde bulunacağına, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, patlama noktasına geleceğine ve tabiri caizse sinirlerinin yay gibi gerildiği bir anda da isyan ederek içindeki herşeyi söyleyerek rahat etmeye çalışacağına, bir sebeple insanlar ile arasının açılacağına, onu hayallerine kavuşturacağına, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada evine su girdiğini görülmesi sıkıntılı ve sorunlu kişilerin neden olabilecekleri sorunlara karşı hayattan çıkarılacağına, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, yolunda devam edeceğine, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına, yarınlarına inanacağına ve kendisine lütuf edilen ömrün kıymetini bileceğine, girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine alamettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yeni eve su basması kalben çok rahat edileceğine, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine, kişinin memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına, gidilecek yönün belirleneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre rüyada eski evi su basması gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, hayırlı adımlar atacağına, geçmişte düşünmeden söylediklerinin ve yaptıklarının pişmanlıklarını yaşayacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada evde su patladığını görülmesi saygının ve iletişimin bozulacağına, hedeflerini tutturmayı başaracağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirlerine göre rüyada evden su çıkmak kişinin çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına, elinin de bollaşacağına, atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına, her türlü yakarışının karşılık bulacağına, iş yerinde sürekli huzursuzluk çıkardığı için ikaz alacağına, isteklerini yerine geleceğine delalet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada evde su kesilmesi çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, çözüm yolları bulamayacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine ve ferah düzeyinin de artacağına alamettir.

Rüya yorumlarına göre rüyada evde su kaynatmak zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, çok hayır duası alacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına rivayet eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada eve su girmesi duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine ve kendisine daha uygun ve daha güzel bir hayat kurarak çok uzun zamandan beri ertelediği hayallerine kavuşacağına, işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine, doğru yatırımlar yapacağına, çok sevinip işinin başına geçeceğine, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına ve bu sayede istediği herşeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments