Rüya Tabirleri / et rüyaları / Rüyada et suyu görmek

Rüyada et suyu görmek

Rüyada et suyu görmek işlerinden belirsizlik olacağına, geniş geniş yaşayacağına, kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına, bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, bundan hayır göreceğine ve onlarla uzun soluklu projelerde yer alacağına, işlerin rayından çıkacağına inanılır.

Rüyada et suyu gördüyseniz

  • Arkanızdan bazı kişiler düşmanca tutumlara girilebilir.
  • Parasal aktivitelerde sonuç almaya başlıyorsunuz.

Rüyada et suyuyla banyo yapmak sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, Allah’ın kişiye sayısız lütuflar ve fırsatlar sunacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına alamettir.

Rüyada et suyu dökmek sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, elde bulunan mal mülkün bir kısmını beraberinde götürecek bir işe girileceğine, yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada et suyu içmek iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı et suyu görülmesi bunun başarılarının sürekli olmasına vesile olacağına, sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada et suyu yemek hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, aileye yeni bir bebeğin katılacağına, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra hiç istemediği bir sıkıntı yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada çiğ eti suya atmak tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kişinin afiyette olacağına, hatta bir tutukluluğun da söz konusu olabileceğine, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada et suyu temizlemek kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pişmiş et suyu görülmesi onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, güvenli ve mutluluk dolu seyahate işaret etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada eti suya atmak hiçbir sorun yaşamayacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine ve daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına, dilediği gibi harcama ve alım yapacağına, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, içindeki sıkıntıların gideceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada et suyu almak yok yere kendisini üzdüğü bir dönemin yakın bir zamanda son bulacağına, çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına, huzurunun yerinde olacağına, çok zor durumlara düşeceğine hakkında asılsız dedikodular çıkarılacağına, şansının ve kısmetinin de bir ömür kendisine hayır getireceğine, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına ve rahat edilecek bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada haşlanmış et suyu görüldüyse çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve işlerini toparlamak için sürekli çaba göstereceğine, sağlıkla ilgili olan bir sorundan kurtulmak için bir doktora başvurulacağına, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments