Rüya Tabirleri / perde rüyaları / Rüyada eski perde görmek

Rüyada eski perde görmek

Rüyada eski perde görmek rakipleri mağlup edeceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, aynı yolu tutup insanlara ve kendisine zarar vermeye devam edeceğine, somut delil olmadığı için ortaklığa devam edeceğine, hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski perde gördüyseniz

  • Aniden ortaya çıkan çok farklı konuda şeyle uğraşmanız gerekebilir.
  • Aşk hayatınız olumlu gibi gözüküyor.

Rüyada eski perde hediye almak kazancının düşeceğine ve bu nedenle yokluk içinde kalacağına, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, tüm planların zamanında neticeleneceğine, kişisel konularda da yeteneklerinin üzerine gideceğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına, kısa sürede başarısının artacağına alamet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada eski perde takmak sevdiği kişilerin vereceği destekle çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, zahmetli bir işin altından kalkılacağına, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz eski perde görmek mutluluğu uzakta aramaktan vazgeçeceğine, yapılan yanlışlardan dönülerek çok daha sakin ve aklı başında bir hayat sürdürüleceğine, kişinin bir çocuk gibi şen ve coşkulu günler geçireceğine alamet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada eski perde asmak büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine, kazancın günden güne daha da arttırılacağına, canın ve malının da her zaman güvende olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yırtık eski perde görülmesi kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine tabir olunur.

Rüyada kirli eski perde görülmesi sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine, işlerinin de rast gideceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments