Rüya Tabirleri / koltuk rüyaları / Rüyada eski koltuk takımı görmek

Rüyada eski koltuk takımı görmek

Rüyada eski koltuk takımı görmek rüya sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine, yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, dara düşeceğine ve keder sahibi olacağına, malından ve parasından kaybedeceğine, hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına, keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine delalettir.

Rüyada eski koltuk takımı gördüyseniz

  • Sandığınızdan daha fazla sunacağınız şeyler var.
  • Aşk hayatınız ya da sevgi içerikli ilişkileriniz çok şey vaat ediyor.

Rüyada eski koltuk takımı almak kul hakkına girmeyeceğine, çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine, uzlaşmaz bir tavır içinde olunması yüzünden fırsatların kişiden uzaklaşacağına, ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments