Rüya Tabirleri / burun rüyaları / Rüyada eşinin burnunu görmek

Rüyada eşinin burnunu görmek

Rüyada eşinin burnunu görmek keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, zor günlerin biteceğine alamet eder.

Rüyada eşinin burnunu gördüyseniz

  • İş hayatınızda, aşkta veya maddi durumla, ilgili konularda sizi memnun edecek gelişmeler yaşanabilir.
  • Yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Rüyada eşinin burnunun kırıldığını görüldüğünde gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine, sağlık sorunlarının biteceğine ve borçlarını yakın zamanda kapatacağına, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına ve elinde kalan parayla girdiği bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, girdiği her işte büyük adımlar atacağına, ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine, hayatının bir anda renkleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşinin burnunu kanatmak rüyayı gören kişi için stresin ve üzüntülerin biteceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, başarılı ve kazançlı olacağına, işlerinde verimsiz hale geleceğine, saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada eşinin burnunu temizlemek her çalışması ile büyük ses getireceğine, hasta olarak bile çalışmaya devam edeceğine, onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eşinin burnunu karıştırdığını görüldüyse evlatlarından memnun olacağına, sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşinin burnunda sümük görmek stresli günler yaşaması yüzünden de moralsiz olacağına, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine inanılmaktadır.

Rüyada eşinin burnunu ısırmak mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, ana baba duası alınacağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına işaret eder.

Rüyada eşinin burnunu kesmek rüyayı gören kişi için güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine ve hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına, hastalığında da sağlığında da bu kişinin yanında yer alacağına, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eşinin burnunu silmek rüya sahibi kişi için yeni bir eve ve semte taşınılacağına, kişinin yasa düşeceğine, bereket ve huzur geleceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, çok büyük çaba sarfedeceğine, kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına inanılmaktadır.

Rüyada eşinin burnunun kanadığını görüldüyse sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, talihin yüzlerine güleceğine, eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, sıkıntıların son bulacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cihan

Rüyamda eşimin burnunu uzun gördüm