Rüya Tabirleri / burun rüyaları / Rüyada burun pisliği görmek

Rüyada burun pisliği görmek

Rüyada burun pisliği görmek maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine, ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir akrabaya, ekmeğine leke süreceğine inanılmaktadır.

Rüyada burun pisliği gördüyseniz

  • İletişim esnasında duygularınızı kontrol altında tutmanızda fayda var.
  • Bazı konular yeni sonuçlar vaat ediyor olabilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada burun pisliği atmak yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, gerçekleştirilmek istenen büyük hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına, eşler arasındaki soğukluğun yakın zamanda ortadan kalkacağına, varını yoğunu kaybedeceğine, mevcut düzeninin de kişiyi çok mutlu etmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada burun pisliği temizlemek çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine ve sıkıntıların son bulacağına, kafasına takmasını gerektirecek hiçbir önemli sorununun ve altından kalkamayacağı kadar büyük bir borcunun olmayacağına, kişinin de içine düşeceği bu tatsız durumdan büyük zarar göreceğine, en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada burnunun pis olduğunu görmek kendi ailesi ile de arasının açılacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, keyfinin ve huzurunun kaçacağına, tüm parasını kaybedeceğine, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine ve yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına alamet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada burun pisliği çıkarmak güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine, kardeşlerle birlikte kurulacak bir işte büyük başarı sağlanacağına ve hayırlı bir haberin alınması sayesinde kötü giden bir durumun düzeleceğine, makbul olmayan işler yapacağına, böylece kendine olan öz güvenini tazeleyeceğine, mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanmasına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zehra

Rüyamda burnumdan sarı renkte kurumuş pislikler çıkarıyorum

Zübeyde

Rüyamda burnumdan siyah pislik aktı