Rüya Tabirleri / erkek rüyaları / Rüyada erkeğin saçını sarı görmek

Rüyada erkeğin saçını sarı görmek

Rüyada erkeğin saçını sarı görmek kişinin evliliğinde mutluluğun daim olacağına, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, kişinin sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, zahmetli bir işin altından başarılı bir şekilde çıkılacağına, gözünün hiç birşeyde kalmayacağına işaret eder.

Rüyada erkeğin saçını sarı gördüyseniz

  • Bazı kişilerin hayatınızdaki yerlerini veya onlar için yaptıklarınızı unuttuklarını düşünebilirsiniz.
  • Tecrübeleriniz bazı kişilerin anlattıklarını uçuk veya anlamsız bulmanıza neden olabilir.

Rüyada erkeğin saçını sarıya boyatması hayallerinin ve umutlarının tabiri caizse suya düşeceğine, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, bir sebeple hem çok şaşıracağına, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, başına gelen kötü olaylardan ötürü yıpranacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments