Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada elinde portakal görmek

Rüyada elinde portakal görmek

Rüyada elinde portakal görmek dini inançların güçleneceğine, zor da olsa bazı kararlar vereceğine, onlar nedeni ile başının beladan kurtulmayacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, daha büyük miktarlarda paralar kazanacağına, konforlu ve rahat hale geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada elinde portakal gördüyseniz

  • Bazı durumlarda ise, ne olursa olsun çabuk bir karar vermek, hiç karar vermemekten iyidir.
  • Başarılarınızı kutladığınız ortamlar aşk hayatınıza da olumlu etki yapabilir.

Rüyada ölünün elinde portakal görmek çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına ve her zaman destekleyeceğine, aşırı agresif bir hale gelmesinden dolayı iş ortamında da sorunlar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada başkasının elinde portakal görmek kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, evin kasasına giren gelirin artacağına, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine, evliliğinin istediği gibi çıkmayacağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments