Rüya Tabirleri / mevsim rüyaları / Rüyada mevsimsiz portakal görmek

Rüyada mevsimsiz portakal görmek

Rüyada mevsimsiz portakal görmek aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine ve mutlu olunacağına, dostlardan zarar görüleceğine, girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına, bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına, masa başı bir işe gireceğine, gerçek dostluklardan ve sevgiden uzak bir hayat süreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada mevsimsiz portakal gördüyseniz

  • Sosyal aktiviteler veya iletişim ağınızı genişletmenizi sağlayabilecek olaylar yeni kişilerle tanışmanızı sağlayabilir.
  • Gizli ajandası olan kişilere dikkat etmenizde fayda var.

Rüyada yaz mevsiminde portakal görmek sevdiği işi yapmak için bazı kişilerle ortaklık kuracağına, yaşanan yokluğun biteceğine, zor bir duruma düşüleceğine, işinden ve parasından olacağına, zor zamanların sona ereceğine ve uzun süre sonra mutlu olunması yolunda bazı adımlar atılacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments