Rüya Tabirleri / domates rüyaları / Rüyada elinde domates görmek

Rüyada elinde domates görmek

Rüyada elinde domates görmek şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine, çok istenen bir şeye sahip olunacağına ve zorlukların aşılacağına, hayattan her istediğini alacağına tabir olunur.

Rüyada elinde domates gördüyseniz

  • Eğitimsel çalışmaların faydasını görebilirsiniz.
  • Gereksiz memnuniyetsizliklerle kendi içinizi karartıyorsunuz.

Rüyada ölünün elinde domates görüldüyse yürek yakan biri haline geleceğine, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına, çok kolay bir hayatı olacağına, para kazanmaya ve istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına alamettir.

Rüyada başkasının elinde domates görülmesi dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına, yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, maddi ve manevi olarak çok büyüyeceğine, yanlış anlaşılmalara mahal veren yaşantısına çeki düzen vermemesi halinde mevcut işinden de olacağına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments