Rüya Tabirleri / düğün rüyaları / Rüyada düğünde bozuk para görmek

Rüyada düğünde bozuk para görmek

Rüyada düğünde bozuk para görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, uzun bir süre bu hastalıkla savaşacağına, uzak bir akrabadan kalacak miras sayesinde yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada düğünde bozuk para gördüyseniz

  • Yapmanız gereken tek şey doğru odaklanmanız, ardından elinizin altındaki tüm kaynakları değerlendirmeye başlayabilirsiniz.
  • Asıl niyet ya da duygularınızı açıklamanız işinize karışılması anlamına gelebilir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada düğünde bozuk para toplamak yayılacağına ve makamının da yükseleceğine, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, büyük bir proje gerçekleştirerek çok saygın bir kişi olacağına, verilen kararların uygulanmamasından ötürü maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yurdagül güngör

Rüyamda ben ve ikizlerim selin ciğercinin düğününe gitmişiz. Ben kızlarıma damat para dağıtacak gelin bakalım diyorum gelin ve damat benim kendi annemgilin evinde merdivenden inerken damat eliyle bozuk para atıyor. Ben şuan 47 yaşındayım.Alsam ayıp olurmu diye düşünürken sonra eğilip bir kç tane para topluyorum, ama para değişik sterlin yazıyor ama metal değil gibi. Damat üç kere para atıyor üçünde de az az topladım , sonra gelin ve damat gidiyorlar. sonra görümcemin kızları ve benim kızlarım bahçede topladıkları paraları sayarken bende saydırıyım diye giderken bir tane parlak para daha buluyorum yerden onuda ekliyorum.Görümcemin kzı sayıyor toplam 28 tane bozuk param varmış acaba kaç euro yapar diye , sonra iki tane daha toplasam 30 olurdu diyorum . gidip bakıyorum çimenlerin içine belki vardır birkaç tane diye ama yokdu sonra uyandım hemen.
Yorumlarsanız sevinirim
1973.05.20@web.de yurdagül