Rüya Tabirleri / Rüyada dölünü görmek

Rüyada dölünü görmek

Rüyada dölünü görmek solan yüzünün güleceğine ve elinin de bolluğa kavuşacağına, ruhen rahatlığa erileceğine, istenmediğiniz bir yere gitmeye, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine bu durumun da yüzünün asılmasına neden olacağına, gülmeye hasret kalacağına tabir olunur.

Rüyada dölünü gördüyseniz

  • Dürüst olmakta zorlanacağınız durumlar varsa bazı konu veya kişilerle yüzleşmekten kaçınmalısınız.
  • Gereksiz talepler karşısında ödünler vermeniz gerekmiyor.

Rüyada insan dölü görüldüğünde rahat bir hayat sağlayacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, işlerin günden güne açılacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına, aldığı iyi aile terbiyesi ve eğitim sayesinde herkesin takdirini toplayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hayvan dölü görüldüyse işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına, yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına yorulur.

Rüyada sevgilinin dölünü görmek sağlık sorunlarından kurtulmaya, kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına ve ferahlığa ereceğine, eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize , işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına ancak ne yaparsa yapsın yine sıkıntılı durumlara düşeceğine inanılır.

Rüyada kadın dölü görmek bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına, geniş bir ev satın alacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine, farklı şeyler deneyeceğine alamet eder.

Rüyada başkasının dölünü görmek ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, okuyacağına ve bilgileneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada eşinin dölünü görüldüyse uzun bir süre bu hastalıkla savaşacağına, ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına yorulur.

Rüyada köpek dölü görüldüyse Allah’ın sevgisini kazanacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, kurulu düzeninin sürüp gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada erkek dölü görmek çok sevdiği insanlardan ihanet göreceğine ve bu ihanetten ötürü çok büyük üzüntüler yaşayıp büyük hastalık yaşayacağına, daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına, iyiliklerden yüz çevirmeye, gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına, ortaklarla aranın bozulacağına, ardından birçok konuda yardımcı olacağına yorumlanmaktadır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments