Rüya Tabirleri / balık rüyaları / Rüyada dolu balık görmek

Rüyada dolu balık görmek

Rüyada dolu balık görmek söylediği bir sözden ötürü pişmanlık duyacağına, çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, iki tarafın da çok sevineceğine, attığı her adımı düşüneceğine, herkesin önünde olacağına, yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada dolu balık gördüyseniz

  • Bazı girişimlerinizin ya da eğilimlerinizin başarılabileceğine dair işaretleri görmeye başlayabilirsiniz.
  • Sevdiğinizle birlikte katılacağınız toplantılarda güzel anlar geçirecek, fikirlerinizi arkadaşlarınızla paylaşacaksınız.

Rüyada tarla dolusu balık görüldüğünde olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, çok önemli olmayan bir sebepten ötürü malının büyük bir kısmını kaybederek çok büyük zarara uğrayacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına, yeniden doğmuş gibi olacağına, küçük bir hastalıktan muzdarip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada havuz dolu balık görüldüğünde ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına, yakın bir zamanda kalbine göre birisini bulacağına, para kazanma konusunda hep rahat olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada deniz dolusu balık görmek rakiplerini geride bırakacağına, sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, uzun zamandan beri yaşanmamış olan zararlarla karşılaşılacağına ve kimseden destek alınamadığı için büyük bir çıkmaza girileceğine, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada gemi dolusu balık görüldüyse bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine, uzun bir hayat yaşayacağına, iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına inanılmaktadır.

Rüyada tekne dolusu balık görülmesi dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, çaresiz durumlarda kalacağına, sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına, bir anda atılıma geçeceğine, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına delalettir.

Rüyada kamyon dolusu balık görüldüyse işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına, bunun da kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacağına, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine, daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına, maddi olarak çok huzurlu olunacağına tabir olunur.

Rüyada leğen dolusu balık görüldüğünde anne baba ile ters düşüleceğine, hayatın yoluna gireceğine, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada göl dolusu balık görülmesi çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, başa iş açacağına, sevilen bir kişi ile yaşanacak bir tartışmadan ötürü yolların ayrılacağına, işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yaptığı hatalardan ötürü uzun zamandan beri devam eden bir borcunu ödeyemeyeceğine ve üzüntü duyacağına, bir sebeple kendi içine kapanacağına yorulur.

Rüyada nehir dolusu balık görülmesi yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, huzurlu günlerin geleceğine, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına, insanlardan uzak bir yerde içinde bulunduğu hayat ve yapmak istediği şeyler hakkında uzun uzun düşüneceğine, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, refahının ve varlığının artacağına tabir olunur.

Rüyada torba dolusu balık görüldüğünde başına tekin olmayan olayların geleceğine, sıkıntılarının çok kısa süreli olacağına, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına ve böylece uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ev dolusu balık görüldüyse başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine, çevresindeki kişileri de araya sokarak destek olacağına, çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çuval dolusu balık görüldüğünde eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına işarettir.

Rüyada su dolusu balık görülmesi işini bırakıp ailesinin yanına dönmeyi düşüneceğine, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine, bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına yorulur.

Rüyada akvaryum dolusu balık görülmesi vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, büyük üzüntüler çektikten sonra kendi işinin başına dönerek çok büyük bir üzüntü ve pişmanlık duysa da işi için çeşitli çalışmalar yapmaya çalışacağına, sevinçli haberlerin alınması ve bu haberlerin çok hayırlı ve doğru bir şekilde değerlendirilip ona göre karar verilmesi sayesinde işlerin çok iyi bir hal alacağına, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada araba dolusu balık görüldüğünde aşırı agresif bir hale gelmesinden dolayı iş ortamında da sorunlar yaşayacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, zahmeti işlerin kolaylaşacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine, bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine bazen de her şeyin güllük gülistanlık olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kasa dolusu balık görmek kötü kişilerle aynı mekânda bulunmak zorunda kalacağına, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada olta dolusu balık tutmak bir sebeple rüya sahibinin deyim yerindeyse yıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, ekmek kapılarının kapanacağına, büyük bir zenginliğe kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada poşet dolusu balık görmek hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına, yeniliklerin peşi sıra geleceğine inanılır.

Rüyada kova dolusu balık görüldüyse başkasının malına ve parasına göz dikerek menfaat elde edeceğine, bir anda karamsarlığa kapılacak olan rüya sahibinin düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına, geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine ve bir türlü bir yerde tutunamayacağına, yapılan projelerin çok bereketsiz olacağına, maddi ve manevi sıkıntıların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sepet dolusu balık görüldüğünde aşama göstermeyeceğine ve iyi şekilde sonuçlanmayacağına, kafasının karışacağına ve bir türlü sağlıklı bir karar veremeyeceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına yorulur.

Rüyada tepsi dolusu balık görüldüğünde kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına, isteklerini ve arzularını yerine getireceğine, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, yeni yollara girileceğine, istediği yola çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada oda dolusu balık görmek eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments