Rüya Tabirleri / boya rüyaları / Rüyada dışı boyalı ev görmek

Rüyada dışı boyalı ev görmek

Rüyada dışı boyalı ev görmek aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, ticaret yapıyorsa zarar edeceğine, eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine ve başarısızlık ve mutsuzlukla geçecek kötü bir dönem geçireceğine bu nedenle de oldukça zorlanacağına, yaşam şartlarının iyileşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dışı boyalı ev gördüyseniz

  • Sevdiginiz kişiye karşı izlediğiniz tutum zaman zaman sorun yaratabilir.
  • İsteklerinizi elde etmek için harakete geçebilirsiniz, beklemeyin.

Rüyada evin dışını boya yapıldıysa yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, kişinin çocuk hasreti çekeceğine, mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanmasına, yaşanan eksikliklerin giderileceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri bu sayede ortadan kaldıracağına alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gizem

Rüyamda dışı mavi boyalı bir eve bilgisayar oyunu gibi çatısına bırakılıyorum bu evin çatısı yok birden kendimi evin içinde buluyorum içerde bir erkek ve erkek çocuğu var baba oğul gibiler onlarla ilgilenip dısarıya çıkıyorım kapının önünde 3tane açık mavi motorsiklet var ama heryer çok güzel karsımda durgun ve masmavi bir deniz var