Rüya Tabirleri / deve rüyaları / Rüyada deveyi evde görmek

Rüyada deveyi evde görmek

Rüyada deveyi evde görmek yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına, işleri ile ilgili de büyük sorunlar yaşayacağına, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine ve bolluk içinde bir hayata sahip olunacağına, büyük sorunlarla karşılaşacağına, yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına yorumlanır.

Rüyada deveyi evde gördüyseniz

  • Bazı yakınlarınızla problemler yaşayabilirsiniz.
  • Kararsızlığınız veya biraz tembellik etme eğiliminde olmanız yapabileceklerinizi kısıtlamanız anlamına gelebilir.

Rüyada deveyi evin içinde görüldüyse mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine, geleceğinizin güzel olacağına, onların mutluluğu için kendisini adayacağına, hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada devenin eve girdiğini görüldüğünde güzel haberler alınacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, başarılarının sürekli olacağına ve hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, nasibin de kısmetlerin de artacağına, kişinin kendisinin ve ailesinin uzun ömre sahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bir hayat süreceğine, ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine rivayet eder.

Rüyada devenin eve girmesi yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına, yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine ve daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ermesinde çok büyük fayda sağlayacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments