Rüya Tabirleri / deri rüyaları / Rüyada deve derisi görmek

Rüyada deve derisi görmek

Rüyada deve derisi görmek ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada deve derisi gördüyseniz

  • Başkaları tarafından yönlendirme içine girmemelisiniz.
  • Aşk ilişkileriniz uzun süreli olmayan flörtlerle dolu olacak.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada deve derisi yüzmek maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, hane içinde samimiyetin ve dürüstlüğün baki kalacağına, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments