Rüya Tabirleri / alt rüyaları / Rüyada deri altında kurt görmek

Rüyada deri altında kurt görmek

Rüyada deri altında kurt görmek yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, bir sebeple çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine, yüzüğü kaybetmesi ise dul kalacağına, sıkıntıdan sonra ferahlamaya ve kurtuluşa, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine alamet eder.

Rüyada deri altında kurt gördüyseniz

  • Daha akla yatkın sözler söyleyebilmek için heyecanınızı veya sinirlerinizi yatıştırmanız gerekebilir.
  • Özel yaşamınıza daha çok vakit ayıracaksınız.

Rüyada deri altından kurt çıkması özellikle genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine, istediği herşeye ulaşabileceğine, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments