Rüya Tabirleri / çocuk rüyaları / Rüyada depremde çocuğunun öldüğünü görmek

Rüyada depremde çocuğunun öldüğünü görmek

Rüyada depremde çocuğunun öldüğünü görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, sevilen ve güvenilen biriyle girilecek bir tartışma sonrasında tüm görüşmelerin kesileceğine, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, kazancının çoğalacağına ve rızkının genişleyeceğine, iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada depremde çocuğunun öldüğünü gördüyseniz

  • Hayatınızdaki simalar değişebilir.
  • İşinizi eğlenceli hale getirmenin yolunu bulabilirsiniz.

Rüya alimlerine göre rüyada depremde çocuğunu kurtarmak rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, şansının yaver gideceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çok büyük bir endişeye kapılacağına, bir sebeple epey üzüntü yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada depremde çocuğunu kaybetmek rüyayı gören kişi için kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, ağır bir hastalık ile uğraşıldığını duyacağına, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments