Rüya Tabirleri / dede rüyaları / Rüyada dedemi sigara içerken görmek

Rüyada dedemi sigara içerken görmek

Rüyada dedemi sigara içerken görmek istemeden bazı sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, çoğalan kısmetlerle birlikte kişinin ismini herkese duyuracağı projelerde yer alacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada dedemi sigara içerken gördüyseniz

  • Belli konulara daha gerçekçi yaklaşmakta fayda var.
  • Planınıza sadık ilerlemenizde fayda var.

Rüya tabircilerine göre rüyada dedeyle sigara içmek iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına, çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine ve kendisine daha uygun ve daha güzel bir hayat kurarak çok uzun zamandan beri ertelediği hayallerine kavuşacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments