Rüya Tabirleri / danışman rüyaları / Rüyada danışman görmek

Rüyada danışman görmek

Rüyada danışman görmek çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine, geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara, beklenmedik bir sebep yüzünden akrabalarla tartışma yaşanacağı, eğer erkekseniz eşinizden boşanacağınıza, bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada danışman gördüyseniz

  • Herkes akıldan çok duygularıyla hareket ediyor ; bunun bilincinde olmanızda fayda var.
  • Mevcut ilişkilerinizdeki bir değişiklik daha parlak bir geleceğin kapılarını açıyor.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada danışman olmak yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, çevresi ile ilişkilerinin bozulacağına, işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına, sağlıklı bir hayat sürüleceğine, onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, yardım isteyen herkese yardımcı olmaya çalışılacağına rivayet eder.

Rüyada cumhurbaşkanı danışmanı olmak boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada tez danışmanı görüldüyse sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına, uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya, işlerin bu sayede çok güzel bir hal alacağına alamettir.

Rüyada milletvekili danışmanı olmak kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine yorulur.

Rüyada danışman olduğunu görüldüyse bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük destekler vereceğine ve borçlarından kurtulmasına yardımcı olacağına, kişinin şifaya kavuşacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, büyük tartışmalar yaşanacağına alamettir.

Rüyada danışman hoca görülmesi bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, ticarette zarar edeceğine, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına ve güzel ve zevkli bir işte yüksek mevkilerde bir işe gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada psikolojik danışman görüldüyse yaptığı hatalardan ders alacağına, kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments