Rüya Tabirleri / ağaç rüyaları / Rüyada dallı ağaç görmek

Rüyada dallı ağaç görmek

Rüyada dallı ağaç görmek çok büyük atılımlar yapılacağına, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, çok mutlu olacağına, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına, ardından yeni bir iş bulunacağına delalet eder.

Rüyada dallı ağaç gördüyseniz

  • Tavırlarınızı buna göre belirlemenizde fayda var.
  • Bazı konularda sabrınız zorlanıyor olabilir veya bazı konularda öfkenizi kontrol edememeye başlamış ya da başlamak üzere olabilirsiniz.

Rüyada kuru dallı ağaç görüldüyse hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, bundan da son derece mutlu olacağına, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, bir akrabadan hata görüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada büyük dallı ağaç görmek sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden geçeceğine, büyük bir gelir toplayacağına, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine bu sayede elinin bolluğa kavuşacağına, bir sebeple çok üzülüp büyük sıkıntılar çekeceğine işarettir.

Rüyada yeşil dallı ağaç görmek elinden gelen herşeyi yapacağına, eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, geçim derdinin sona ereceğine, rüya sahibinin pek çok zorlukla ve musibetle mücadele etmek zorunda kalacağına, içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments