Rüya Tabirleri / dağ rüyaları / Rüyada dağ üstünde su görmek

Rüyada dağ üstünde su görmek

Rüyada dağ üstünde su görmek ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine, eline hayırlı kazançların geçeceğine, kazancın günden güne artacağına, Allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine, fakirlerin zenginleşeceğine ve huzurlu olunacağına, işindeki verimliliğinin artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada dağ üstünde su gördüyseniz

  • Aşk hayatınızı, yaratıcılık gerektiren projelerinizi veya çocuklarınızla ilişkilerinizi ilgilendiren konularda olumlu veya ani gelişmeler var.
  • Harcamalarınızı kontrollü yapmalısınız.

Rüyada dağ üstünde kale görmek dertlerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına alamet eder.

Rüyada dağın üstünde oturmak yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına, yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, geçim derdinin baş göstermeyeceğine, çözümsüz sorunları olmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada dağların üstünden atlamak keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, durumun farkına varılmasına rağmen sevilen bir kişinin ısrarı üzerine işe devam edileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına yorumlanır.

Rüyada karlı dağın üstünde uçmak çok zor durumlarla ve sıkıntılı olaylar ile karşı karşıya kalacağına, sıkıntıların çözüm bulacağına, eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dağ üstünde kar görülmesi kazancının her gün daha fazla artacağına, kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına, işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, pek çok kişinin size imrenerek bakacağına, sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada dağın üstüne çıkmak huzura ve mutluluğa kavuşacağına, aşılması zor da olsa problemler için yardım alınacağına, sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına, rüya sahibinin hayatına yeniliklerin geleceğine, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına işaret eder.

Rüyada dağın üstünde uçmak rüya sahibi için kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına, engellere takılmadan kolayca kariyer sahibi olacağına, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada dağ üstünde yürümek rüyayı gören için bir arkadaşa maddi açıdan destek olunacağına, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve rüya sahibinin sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada dağ üstünde olmak kendine olan inancının ve güvenin karşılığını da olumlu şekilde almayı başaracağına, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, problemleri çözerken yakın tanıdıklardan fikir alınacağına inanılır.

Rüyada dağın üstünde olduğunu görülmesi deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına, yaşanan bir sağlık sorununun üstesinden gelineğine ve mutlu olunacağına, zarar verici sorunlardan ötürü uzun bir süre kendisini toparlayamayacağına, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına rivayet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada dağın üstüne yıkılması iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine ve bazı istenmeyen olayların yaşanacağına, sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine, çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, manevi olarak da çöküntü içine düşeceğine tabir olunur.

Rüya yorumcularına göre rüyada dağın üstünde durmak kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, evlense dahi borçlar nedeniyle daha evliliğinin ilk günlerinde bile stres içinde olacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, kişinin hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dağın üstüne gelmesi her zaman örnek bir Müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine ve Allah tarafından korunacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine, zarar edeceği işlere girmek zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yeşil dağların üstünde uçmak büyük sorunlarla boğuşulacağına, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, art niyetli ve kötü emelleri olan bir kişiyi alt etmeye, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, eşlerin muhabbetinin artacağına, kendisini Allah’a yakın hissedeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments