Rüya Tabirleri / çivi rüyaları / Rüyada çivili tahta görmek

Rüyada çivili tahta görmek

Rüyada çivili tahta görmek iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine, yeni insanlarla tanışacağına veya kalıcı ve güvenilir dostlar edineceğine, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına ve hiç olmadığı kadar sevdiği kişilerle büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, sorunlarından kısa bir zaman içine kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada çivili tahta gördüyseniz

  • Planlarınızda anormal değişiklikler oluşmasını istemiyorsanız sır saklamanız gerekiyor.
  • İhtiyaçlarınızı karşılamak için yapacağınız harcamalarda aşırıya kaçmanız söz konusu olabilir.

Rüyada çiviyi tahtadan sökmek rüyayı gören için deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, hatta gerekirse bu uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine, huzura ve sıhhate kavuşacağına, fakir ise açılacak şansı ve artacak geliri ile beraber daha refah içinde bir hayata kavuşacağına, istediği oranda da eğleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada çiviyi tahtaya çakmak rüya sahibi için elinde bulunan işleri de çok kısa zamanda ve pek zorluk çekmeden bitireceğine, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, gözünü para hırsı bürüyeceğine, tatsız günlerin geride bırakılacağına, bol şanslı bir döneme girileceğine, kendi ekmek teknesine sahip olacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments