Rüya Tabirleri / çimen rüyaları / Rüyada çimen su görmek

Rüyada çimen su görmek

Rüyada çimen su görmek kişinin isteklerine nail olacağına, hayatından razı geleceğine, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, Allah’ın kendisinden yana olacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine, içinden çıkılmaz olaylar ile karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada çimen su gördüyseniz

  • Maddi konulara yaratıcı yaklaşmalısınız.
  • Maddi açıdan şanslısınız.İşinizle ilgili önemli bir gelişme olabilir.

Rüyada yeşil çimen suyu görülmesi kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek çok büyük kazanç elde edeceğine, karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına, kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına, dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına delalet eder.

Rüyada çimen suyu içmek rüyayı gören için büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, dilediği gibi harcama ve alım yapacağına, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments