Rüya Tabirleri / baş rüyaları / Rüyada çift başlı öküz görmek

Rüyada çift başlı öküz görmek

Rüyada çift başlı öküz görmek eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine, kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına, sıkıntılara neden olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çift başlı öküz gördüyseniz

  • Belli anlaşmalar veya maddi gelişmeler söz konusu olabilir.
  • Ufak girişimlerin olumlu geri dönüşleri olabilir.

Rüyada çift başlı insan görmek parasız ve ekmeksiz kalacağına, sevinçli haberlerin geride kalacağına, elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, bazı kimselere haksızlık edeceğine, kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada çift başlı kaplan görmek kıskanan kişilerin ve iş hayatında rekabet içinde olunan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, mutluluğu uzakta aramaktan vazgeçeceğine, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına inanılır.

Rüyada çift başlı hindi görülmesi sıkıntılarının bir bir çözüleceğine, ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, gerçekleştirdiği yatırımların meyvesini vereceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments