Rüya Tabirleri / bardak rüyaları / Rüyada çiçekli çay bardağı görmek

Rüyada çiçekli çay bardağı görmek

Rüyada çiçekli çay bardağı görmek yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine, yeni bir araba satın alınacağına, geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına, rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada çiçekli çay bardağı gördüyseniz

  • Bazı konularda diğerlerinin katkılarının da farkına varmaya başlayabilirsiniz.
  • Duyacağınız ani duygusal itilimleri aşk zannetmek gibi yanılgılara düşmemeye gayret etmelisiniz.

Rüya yorumcularına göre rüyada çiçek çayı içmek kazancının çok düşeceğine, bazı operasyonlar geçireceğine, aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, hayallerinin ve umutlarının da tükeneceğine, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments