Rüya Tabirleri / çatı rüyaları / Rüyada çatıda kar görmek

Rüyada çatıda kar görmek

Rüyada çatıda kar görmek başarı basamaklarının hızlı bir şekilde tırmanılacağına, kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine, işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına, o kimselerden menfaat göreceğine işarettir.

Rüyada çatıda kar gördüyseniz

  • Kulaktan dolma bilgilerle hareket etmek sorun yaratabilir.
  • Sorunlu bir durumu zaman aşımına uğraması için bekletmenizde fayda var.

Rüyada çatıya kar yağması sorunların çözüme kavuşacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine ve günaha ve ayıba karışacağına, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, ilerleyeceğine ve el üstünde tutulma şansına hâsıl olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çatıda kar temizlemek rüya sahibi kişi için manevi olarak çökmekle kalmayacağına, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına, eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine, kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına, kendisine kar ve mutluluk getireceğine, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüya yorumcularına göre rüyada çatıdan kar küremek atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına, işlerinin çok iyi olacağına ve büyük kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada çatıdan kar düştüğünü görülmesi müşkül durumların üstesinden geleceğine, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments