Rüya Tabirleri / kar rüyaları / Rüyada kar tepesi görmek

Rüyada kar tepesi görmek

Rüyada kar tepesi görmek zengin bir hayat süreceğine, hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, elinin dara düşmeyeceğine, ağız tadının ve moralin bozulacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, sıkıntı getiren kişilerin hayata gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kar tepesi gördüyseniz

  • Sevdiğiniz birisinden biraz uzak kalıyorsunuz.
  • Sabahtan itibaren fiziksel gücünü yeniden hissediyorsun.

Rüya yorumcularına göre rüyada karlı tepe tırmanmak dünya ve ahiretinin güzel olmasına, çevresindeki insanları kötü işler için kullanacağına, mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, yeni bir iş bulacağına, hayırlı günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada karlı tepelerde yürümek rüya sahibi kişi için sağlıklı ve mutlu bir kişi olarak refah içinde yaşayacağına, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına, başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada karlı tepeden inmek işine daha büyük bir hevesle sarılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, dünya ve ahiretinin güzel olmasına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre rüyada karlı tepeden yuvarlanmak maddi gücünün yerine geleceğine, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine alamettir.

Rüyada karlı tepeden kaymak rüyayı gören kişi için yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, sıkıntıların bu sayede aşılacağına, yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine, kazancında çok büyük bir düşüş meydana geleceğine ve bu sebepten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, arkadaşlık ilişkilerinin uzun yıllar boyunca kötüleşeceğine rivayet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada yüksek karlı tepeye çıkmak kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, birçok dedikoduya maruz kalacağına, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, üzülmesine dahi gerek olmayacağına yorumlanır.

Rüyada kar tepesine çıkmak rüyayı gören kişi için aile içinde maddi sorunlar yüzünden çatlaklar oluşacağına, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile çok yakın bir zaman içinde evlenip bir bebek sahibi olacağına, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine ve atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına ve sonrasında dünyaevine gireceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments