Rüya Tabirleri / çanta rüyaları / Rüyada çantada kedi görmek

Rüyada çantada kedi görmek

Rüyada çantada kedi görmek zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine ve huzur bulunacağına, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına ve uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine, bir sebeple çok büyük üzüntü yaşayacağına, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, yaşam kalitesinin ve sahip olduğu imkânların artacağına, bereketin ve verimin olacağına yorumlanır.

Rüyada çantada kedi gördüyseniz

  • Kendinizi siz olmadan çözülmesi zor bir durumun içerisinde bulabilirsiniz.
  • Mantıklı değişiklikler üzerinde durulmasında fayda var.

Rüyada çantaya kedi koymak var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, onlar nedeni ile başının beladan kurtulmayacağına tabir olunur.

Rüya yorumlarına göre rüyada çantaya kedi girmesi bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine, girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve bu sayede deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine, sıkıntılarına ortak olacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada çantadan kedi çıkması aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına ve çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, işlerin yoluna gireceğine ve hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sezai

Merhabalar uçak yolculuğu için bavulumu hazırlıyorum bavulumu açtığımda 3 tane birbirinden güzel kedi yavrusu gördüm onlarıda yanıma almaya karar verdim uçak hareket ederken su verdim yavrulara ve bavul su ile dolmaya başladı ördeğe dönüştüler bu rüyayı belkide hayatımdaki en net görsel olarak rüyalardan biriydi