Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada çanta ayakkabı görmek

Rüyada çanta ayakkabı görmek

Rüyada çanta ayakkabı görmek şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, tutumlu bir yaşam süreceğine, işlerini yoluna sokacağına ve sevdiği ve değer verdiği kişiler ile çeşitli işlere gireceğine, doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına tabir olunur.

Rüyada çanta ayakkabı gördüyseniz

  • Bir dost güvende olmanızı sağlayacak onunla çalışmalarda bulunacaksınız.
  • Bir rekabet ortamı ya da mücadele gerektiren bir durum yeni arkadaşlık ilişkilerine ya da yeteneklerinizi göstermenize olanak sağlayacak bir fırsata olanak tanıyabilir.

Rüyada yeni çanta ayakkabı alınması musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, tüm duygu ve düşüncelerini de büyük bir samimiyetle dile getireceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada çanta ayakkabı alındıysa söylentiyi çıkartan kişileri araştırmaya başlayacağına, sanatının insanları memnun ve tatmin etmeyeceğine, talihin yüzlerine güleceğine, helal rızık yiyeceğine, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı çanta ayakkabı görüldüğünde çok daha büyük işlere gireceğine, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve böylece uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, işi ile gündeme geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada çantaya ayakkabı koymak yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine, işinin gücünün hep rast gideceğine, elini eteğini her şeyden çekeceğine, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, hayat düzeninin alt üst olacağına tabir olunur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada çantadan ayakkabı çıkarmak verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına, son zamanlarda işlerinde yaşanan sıkıntıdan kurtularak ferahlığa çıkacağına, rüya sahibi bir kadınsa kocasının öleceğine, bazı şeylerin ortaya çıkacağına, güvendiği birinden beklemediği kötü davranışlar göreceğine alamet etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments