Rüya Tabirleri / çamur rüyaları / Rüyada çamurlu dere görmek

Rüyada çamurlu dere görmek

Spread the love

Rüyada çamurlu dere görmek tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına, bir sebeple işlerin kötüye gideceğine, sorunların son bulacağına, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, sağlıkla ilgili olan bir sorundan kurtulmak için bir doktora başvurulacağına, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çamurlu dere gördüyseniz

 • Karşı cinsten kişilerin birbirleriyle gireceği tartışmalara katılmak zorunda kalabilirsiniz.
 • Sürekli ertelenen veya durma noktasına gelen konular hız kazanabilir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada çamurlu dereden karşıya geçmek elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına ve maddi zorluklar yaşaması yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çamurlu dere aktığını görmek dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine, maddi ve manevi olarak çok hayırlı ve mutlu olunacak bir duruma gelineceğine delalet eder.

Rüyada çamurlu dereye düşmek elde bulunan mal ve mülkün bir kısmının elden çıkarılacağına, maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, bunun da aşk hayatına olumlu yönde etki edeceğine, hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada çamurlu dereden geçmek aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına, işlerinden belirsizlik olacağına, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çamurlu derede yüzmek rüyayı gören için sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine, sıkıntıdan sonra feraha erileceğine, içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çamurlu dereye girmek aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine, kötü giden işlerin düzeleceğine, bir birlikteliğin sona ereceğine, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, kendini beğenmiş tavırlar nedeniyle iş yerinde kimse tarafından sevilmeyen kişinin bir süre sonra işinden atılması ya da ihtar almasıyla moralsiz bir hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada çamurlu dere suyu görmek çok büyük bir işe girileceğine, işinde verimsiz olacağına, rüya sahibinin şansının açılacağına, kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğuna, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, istenmeyen olaylar yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çamurlu derede balık tutmak rüya sahibi kişi için hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, geniş geniş yaşayacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada çamurlu derede yürümek rüya sahibi kişi için onları memnun eden davranışlar sergileyeceğine, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine ve sorunların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşturulacağına, alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve rüya sahibinin daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına alamettir.

2 yorumlar

 1. Avatar
  bayram YILMAZ

  kanaldan akan çamurlu su ya 3 kişini düştüğünü gördüm onları kurtarmak için kanalın içine girdim çamurlusudan çamurlu cam arçaları çıkardım

  • Avatar

   Değerli Ziyaretçim,
   Rüyanız fırsatlara, çevreye ve gelişmelere alamettir. Rüya tabirine göre elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına; çevresinde gelişen olumlu olaylar sonucunda büyük bir mutluluk duyulacağına; sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına yorulur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.