Rüya Tabirleri / cam rüyaları / Rüyada cam ev görmek

Rüyada cam ev görmek

Spread the love

Rüyada cam ev görmek maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine, karlı işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada cam ev gördüyseniz

  • Bazı kimselerde hayranlık uyandırken bazılarının da size garez olduklarını görebilirsiniz.
  • Kendi başınıza ilerlemeniz gerekebilir.

Rüyada kırık camlı ev görmek girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, gireceği başka işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına, her zaman örnek bir Müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine ve Allah tarafından korunacağına, zor bir döneme gireceğine, duaların kabul olacağına işaret etmektedir.

Rüyada camdan eve girmek kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, insanların gözünde olduğu kadar Allah katında da iyi mertebelere yükseleceğine, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada camdan eve köpek girmesi sadece rüyayı gören kişinin değil evlatlarının ve hatta torunlarının kazanç elde edeceği bir işe girileceğine, hayatının da herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada camdan eve kedi girmesi yeni bir adım atılacağına, yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına ve bu çevre içindeki bazı insanlardan iş hayatında büyük destek görüleceğine, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada camdan evde oturmak iş hayatında ve aile hayatında düştüğü boşluktan kurtulması ve parasal olarak çok zor durumlara düşmemesi için yardım edileceğine ve herhangi şekilde ortaya çıkabilecek hastalık durumundan ötürü gereken ne varsa yapılacağına, unvan sahibi olacağına, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına inanılır.

Rüyada camdan ev yapılması işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, eline güzel fırsatların geçeceğine, böylece uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada camdan eve su girmesi aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına delalet ettiği söylenir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.