Ana sayfa » Buz rüyaları » Rüyada buz tutmuş yılan görmek

Rüyada buz tutmuş yılan görmek

Rüyada buz tutmuş yılan görmek maddi olarak güç kaybedeceğine, şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine, tükenmez bir rızık elde edeceğine, erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına, çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına, bazı maddi problemlerin baş göstereceğine yorulur.

Rüyada buz tutmuş yılan gördüyseniz

  • İstikrarsız kişilerden uzak durun.
  • Şu sıralar alışveriş yapabilir, istediğiniz şeylere sahip olabilirsiniz.

Rüyada balık tutarken yılan görülmesi hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, bir sebeple rüya sahibinin deyim yerindeyse yıkılacağına, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, büyük bir makama geleceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine delalet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top