Rüya Tabirleri / büyücü rüyaları / Rüyada büyücü evi görmek

Rüyada büyücü evi görmek

Rüyada büyücü evi görmek işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, aile içinde bir süre ağız tadının olmayacağına, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize , yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, ailesinin gerekli tüm ihtiyaçlarını giderebilecek maddi ve manevi güce erişeceğine yorulmaktadır.

Rüyada büyücü evi gördüyseniz

  • Sosyal açıdan hareketlilik sürüyor.
  • Bir kavga ya da anlaşmazlıkta size yardımcı olan veya sizden yana olan bir erkek sayesinde kazanacaksınız.

Rüyada büyücünün evine gitmek rüya sahibi için elini altına koyduğu her taşın altından Allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına, iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, onların sorunlarını çözmek için elinden gelen herşeyi yapacağına, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments