Rüya Tabirleri / su rüyaları / Rüyada boşa akan su görmek

Rüyada boşa akan su görmek

Rüyada boşa akan su görmek hayat düzeninin alt üst olacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine, dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, hayallerine ulaşmak isterken farkında olmadan inancından sapacak şekilde hareket edeceğine, eğlence ve renk geleceğine işarettir.

Rüyada boşa akan su gördüyseniz

  • Ciddi bir sağlık probleminiz olmamakla birlikte kendinize dikkat etmeyi ihmal etmemelisiniz.
  • Herşeyi hislerinizle değerlendirme meylinde olabilirsiniz.

Rüyada boşa akan suyu kapatmak üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, esir olanların özgürlüğüne kavuşacağına, maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına, ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına, dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şdjfkdös

Rüyamda okulun tuvaletinde yerde boşa akan temiz suyla oynuyordum. İş arkadaşım bana arkadan sarıldı. Açık mavi renk şeffaf parlak renkli ayakkabısını farkettim.