Rüya Tabirleri / gömlek rüyaları / Rüyada bol gömlek görmek

Rüyada bol gömlek görmek

Rüyada bol gömlek görmek evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına, yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine, yeni işlere girmek için çeşitli adımlar atılacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, dini inançların güçleneceğine, çok zor duruma düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bol gömlek gördüyseniz

  • Eskiden tanıdığınız bazı kişiler size ilginç seçenekler sunabilirler.
  • Duygusal hayatınızda ise cinsiyetiniz ne olursa olsun erkeklerle anlaşmazlıklara açıksınız.

Rüyada beyaz bol gömlek giymek rüya sahibi için kazalara ve kötülüklere yakın olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, özellikle iş ile ilgili gelişmelerin kişinin rahat bir hayat yaşamasına neden olacağına, manevi olarak çok yıpranılacağına, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bol gömlek giymek rüyayı gören için işlerin sürekli büyüyeceğine, nice noksanlık içinde olduğuna, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, onun için çok kıymetli olacak ve belki de hayati önem taşıyacak bir konuda kolay kolay kimsenin yapmayacağı bir şey yapacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments