Rüya Tabirleri / bohça rüyaları / Rüyada bohça görmek

Rüyada bohça görmek

Rüyada bohça görmek zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, toplum için faydalı işler yapacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine, çok sorunlu bir işin üstesinden bu sayede geleceğine, o arkadaşından büyük yardımlar alacağına, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bohça gördüyseniz

  • Geleceğe yönelik girişimlerden veya yatırımlarda bulunmaktan kaçınmalısınız.
  • Duygusal hayatınızda ise ilişkinizin gidişatını olumsuz yönlere sürükleyebilecek bazı olaylar yaşayabilirsiniz.

Rüyada ölmüş birinden bohça alındığında tüm sorunlarının biteceğine, kendisini Allah’a yakın hissedeceğine ve kafasını yastığa rahat koyacağına, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine ve yeni çalışmalar ortaya koyacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine işarettir.

Rüyada sarı bohça görüldüyse kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, çok daha mutlu olunacağına, lüks şekilde yaşayacağına, ününü ülke dışına taşıyacağına inanılır.

Rüyada pembe bohça görmek her anlamda güçleneceğine, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine işarettir.

Rüyada bohça taşımak yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine, yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına, geçim derdine gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada eve bohça gelmesi paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, elindeki işi bitirmeden başka işlere yönelen kişinin motivasyonunun da bozulacağına, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada bohça örtüsü görüldüyse herkesin karşısında el pençe divan duracağına, alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına, kazancının epey düşeceğine ve aile hayatında hiç aklına gelmeyecek olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük güven duyulan kişiden ihanet görüleceğine, hayatının da deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bohça alındığında yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, eşinden yana huzurlu olacağına, zevcesinin düşmanlığını kazanmaya, büyük paralar kazanılacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada hediye bohça alındığında herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına, manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, kişinin başkaları ile muhabbetinin artacağına, beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada boş bohça görmek sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine, sıkıntısını paylaşarak çok kötü durumlara düşmesini engelleyeceğine, işinde profesyonel kimse olacağına, maddi gücünü kaybedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bohça açmak görülmesi çok sevinçli haberler alacağına, kişinin kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına, sevdiği kişiler ile bazı işlere gireceğine, az da olsa kazanç elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bohça hediye almak emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine, girdiği projelerden zararla çıkacağına ve eğer kendisini işine vermezse yakın bir zaman içinde iflasın eşiğine geleceğine, çok büyük üzüntüler ile karşılaşacağına, aşkının da kalıcı olacağına işaret eder.

Rüyada bohça gelmesi rüya sahibi için maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, işleri engelleyen kişiler yüzünden büyük zararlara uğranacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada içi dolu beyaz bohça görüldüğünde eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine ve kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine, rüya sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına, işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine ve yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına, eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dantel bohça görüldüyse sonrasında konuşarak sorunları çözeceğine, daha önce çektiği çilelerin mükafatını da tez zamanda göreceğine, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına alamet eder.

Rüyada bohça hazırlamak rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına ve baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına bu yüzden hane içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçirileceğine, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine delalettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada bohça dağıtmak kendisine gelir getiren yolların önüne engeller çıkacağına, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına inanılmaktadır.

Rüyada iki tane bohça görülmesi kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına, kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine, maddi durumun orta halli seyir izleyeceğine, çalışmaların ve projelerin terfi yolu açacağına, mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada sırtında bohça taşımak bazen umutlarını yitireceğine bazen de yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine, girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına, haneye dertlerin gireceğine  yorulur.

Rüyada bohça hazırladığını görülmesi diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine, kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine inanılır.

Rüyada kırmızı kurdeleli bohça görmek sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, bir şeyden zarar görmeye, aile hayatının her zamankinden daha güzel olacağına, huzurlu bir insan olacağına, aile içinde huzurunun yerinde olacağına işarettir.

Rüyada dürü bohçası görüldüğünde hem de kendisine manevi açıdan zarar vereceğine, çok güzel bir evlilik yapılacağına, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına, ayrıca devlette önemli bir kademede görev alacağına, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına inanılır.

Rüyada eski bohça görmek başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, helal ekmek yeneceğine, sonradan da bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olur duruma geleceğine, özel yaşamındaki boşluktan rahatsızlık duyacağına delalet eder.

Rüyada elinde bohça görmek sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, cesaretini yeninden toplayacağına, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, ticaretten yana şanslarının açık olacağına, kem gözlere geleceğine, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına alamettir.

Rüyada birinin beyaz bohça vermesi rüyayı gören kişi için verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına, işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, çok sevilen bir kişinin yaptığı bir hatanın hoşgörü ile karşılanacağına alamet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada bohça bağlamak sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, elde edilecek menfaatlere, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına, bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, güçlüklerle dolu geçen günlerin sağlık açısından da bazı sorunlara neden olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyah bohça görüldüğünde bazen de rahat geçeceğine, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, kazancının umduğu gibi devam etmeyeceğine, kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bohça yapıldığında sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, başkasının hakkına göz dikileceğine, büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, işlerin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına yorumlanır.

Rüyada bohçada altın görmek bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, deniz kirli ise bu durumda da kayıplar yaşanacağına, sevdiği bazı kişileri kıracağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kendisine şifa olacağına, eline geçen olanaklardan da doğru ve yeterli şekilde yararlanamayarak sıkıntıya düşeceğine delalet eder.

Rüyada çeyizlik bohça görüldüğünde iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, iş arayan bir kişiye iş imkanı sağlanacağına, hayırlı bir döneme girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada bohça vermek hidayete erip huzuru bulacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına, rüyayı gören kişinin hiçbir önemli ve ciddi sorunu olmayacağına işarettir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada bohça yemek bir süre sıkıntı çekeceğine, maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına, kişinin gönül hoşluğu ile karşılaşacağına, işinde bol kazanç elde edeceğine, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine işaret eder.

Rüya alimlerine göre rüyada ölmüş birinin bohça vermesi ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, tanıdığınız birinin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, attığı her adımda zarara uğrayacağına, maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına ve bu sayede işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine inanılmaktadır.

Rüyada nakışlı bohça görülmesi atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, uzak bir yola gidileceğine, geçim derdi çekmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ipek bohça görmek sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine, yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına ve dertlerin sona ereceğine, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına ve bu haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada düğün bohçası görüldüyse çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına, rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada süslü bohça görüldüğünde yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi ise eceli ile vefat edeceğine, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, çok büyük zararlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada bohçada para görüldüyse sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine, düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine, güzel bir hayat geçireceğine, sürekli stres ve sinir içinde olacağına, alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada dantelli bohça görmek böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine, geçim derdinin olmayacağına, ekmeksiz ve aşsız kalacağına, herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada çamaşır bohçası görüldüğünde girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, zamansız gelecek olan bir haber ile iş ortaklığının bitirileceğine ve çeşitli sorunlarla boğuşmak zorunda kalınacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine ve herhangi bir hastalık ile bir sorun yaşamayıp çok sıhhatli olacağına, hayati önemi olmayan hastalıklar yüzünden işlerde aksama görüleceğine, insanların karşısında saygıyla eğileceği işler yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bohça açmak aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına, alınacak sevinçli haberler sayesinde bol kazançlı bir dönem geçirileceğine, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, çok iyi giden işlerin duracağına hatta iş yerinin iflas edeceğine, çok hayırlı işlere imza atacağına, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına ve epey bir süre sıkıntı çekeceğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada bohçasını alıp gitmek işlerin çok kolay şekilde yürüyeceğine, üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, zor ve kötü günlerden geçeceğine delalettir.

Rüyada bohça atmak herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına, memur ise terfi edeceğine, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bebek bohçası görülmesi alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına, çok büyük bir proje ortaya koyacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına ve zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada işlemeli bohça görülmesi o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, yakın zaman içinde sergilenen davranışlar sayesinde çok daha iyi ve düzgün bir hayat sürüleceğine, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mor bohça görüldüyse işlerinde berekete kavuşacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine rivayet eder.

Rüyada kırmızı bohça görülmesi yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına ve iş ayırmadan her işin üstesinden rahatlıkla gelinebileceğine, gönül işlerinde üzüntüler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada mavi bohça görüldüyse çok büyük kazançlar elde edileceğine, kazancının eksilmeyeceğine ve sürekli artacağına, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada bohça işlemek itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada bohça getirmek gittikçe daha fazla içine kapanıp çok üzücü ve can yakıcı sorunlar ile karşılaşacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, rahat bir hayatın kapısının açılacağına, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments