Rüya Tabirleri / bıçak rüyaları / Rüyada bıçak sapı görmek

Rüyada bıçak sapı görmek

Rüyada bıçak sapı görmek tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına, düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, bedeninin şifaya kavuşacağına, çok hayırlı insan olunacağına, gönlünce bir hayat süreceğine, işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına ancak bu durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bıçak sapı gördüyseniz

  • İyi tarafına gelince, bundan sonra harcamalarınız daha aklı başında olabilir.
  • Diğerlerii mutlu etme konusundaki yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Rüyada bıçak sapı yapıldığında eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, mutlu olacağına deyim yerindeyse adeta ayaklarının yerden kesilmiş gibi hissedeceğine, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine ve kırgınlıkların unutulacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına delalettir.

Rüyada kırık bıçak sapı görmek yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, dişe diş savaşacağına, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına, büyük bir şöhrete sahip olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bıçak sapı kırılması çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, yeniliklerin peşi sıra geleceğine, zor durumda bırakacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments