Rüya Tabirleri / kedi rüyaları / Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek

Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek

Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek maddi anlamda çok zorlanacağına, düşman hususunda keder ve üzüntüye, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye, gönül işlerinden yana hayır bulacağına, para sıkıntısının olmayacağına işarettir.

Rüyada beyaz kedi yavrusu gördüyseniz

  • Bir süredir havada kalmış işlerin, konuların veya çözümlenmemiş problemlerin ayağı yere basmaya başlıyor.
  • Neşeli toplantılarda bulunabilirsiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada beyaz kedi yavrusu tutmak mevki kaybına uğrayacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, aile bireylerinden biri ile tartışacağına, dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına delalettir.

Rüyada beyaz kedi yavrusu sevmek zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine, kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına, bir sebeple zorluklara düşüleceğine, maddi anlamda zayıflayacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz kedi yavrusu yıkamak kendisini bu doğrultuda eğiteceğine, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada beyaz kedi yavrusu öldürmek evlerine dünürcü geleceğine, uğradığı zararları telafi edeceğine, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine ve bu durumdan ötürü çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, kişi ne kadar tedbir alırsa alsın bir türlü istediği sonuca ulaşamayacağına, elindeki diğer işleri de kaybedebileceğine delalet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada beyaz kedi yavrusu emzirmek hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, maddi ve manevi olarak sorun yaşayacağına, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada beyaz kedi yavrusu beslemek yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, hoş olmayan sözler işiteceğine, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments