Rüya Tabirleri / karanfil rüyaları / Rüyada beyaz karanfil görmek

Rüyada beyaz karanfil görmek

Rüyada beyaz karanfil görmek fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine, patron koltuğunda oturacağına, kötü günlerinde veya sıkıntılarında gözünü kapatıp bu insanlara rahatlıkla güvenerek hareket edeceğine, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına, işlerinin kötüye gideceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada beyaz karanfil gördüyseniz

  • Evinizi, ailenizi veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda seçeneklerinizi dikkatli değerlendirmelisiniz.
  • Sizden yararlanmak isteyen insanları farketmekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada beyaz karanfil toplamak güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde gireceğine, doğru ve kişiyi geleceğe en güvenli yollardan taşıyacak kararların alınacağına, özgüvenini yitirerek bir süreliğine iç dünyasına kapanarak yaşayacağına delalettir.

Rüyada beyaz karanfil buketi görmek ortaklı işlere iştirak edileceğine, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı beyaz karanfil görmek birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına, çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, sıkıntıların ve sorunların üst üste geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz karanfil koklamak ikisinin de çok rahat edeceğine, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz karanfil koparmak rüyayı gören için ağız tadından olacağına, hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyada beyaz karanfil çiçeği görülmesi bol kazanç ve rızık elde edeceğine, alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine işaret eder.

Rüyada beyaz karanfil alınması işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, hayatını kazanırken keyif alacağına, bereketin ve verimin geleceğine, lüks şekilde yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz karanfil vermek rüya sahibi kişi için işlerinin gelişme göstereceğine, her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine, aile bireylerinin bazı konularda yargısız infaz yaptığının düşünüleceğine, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments