Ana sayfa » Karanfil rüyaları » Rüyada karanfil görmek

Rüyada karanfil görmek

Rüyada karanfil görmek aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine ve çok büyük bit huzur ve mutluluk duyulacağına, işi ile gündeme geleceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, hayatının ve planlarının bozulacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına işarettir.

Rüyada karanfil gördüyseniz

  • Olumlu önerileriniz veya sorularınız önem taşıyor.
  • Siz dinginliği sağlamak için elinizden geleni yapmalısınız.

Rüyada karanfil ağacı görüldüğünde özellikle şehir dışında eğitimlere gideceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına yorulur.

Rüyada karanfil tarlası görüldüğünde zararların telafi edileceğine ve iş hayatının gün geçtikçe daha iyi olacağına, işlerin devam edeceğine, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine delalet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada karanfil vermek bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, her şeyin iyiye doğru gideceğine, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına delalettir.

Rüyada karanfil dikmek görüldüğünde hak yolunda hayır işleri yapacağına, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve bu sayede çok büyük bir ferahlık duyacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada rengarenk karanfil görüldüğünde hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, mal varlığında kayıplar yaşayacağına ve para kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada beyaz ve kırmızı karanfil görülmesi çok üzüntülü bir döneme girileceğine, maddi olarak üstünlük elde edeceğine, daha sonra işlerin kötüye gitmesi yüzünden bazı borçlar alınacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kırmızı gül ve karanfil görmek çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, alım gücünü yitireceğine, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına ve sorunlarının üstesinden hızlı bir şekilde geleceğine, yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, tazeleneceğine ve şifa bulacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz gül ve karanfil görüldüğünde bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, rüyayı gören kişinin rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına alamet etmektedir.

Rüyada solmuş karanfil görüldüyse sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada kuru karanfil yemek çok büyük ve çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına, eksik olan yanının tamamlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yenilen karanfil görüldüyse uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, böylece kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, yakın akrabadan gelecek habere yorulur.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada karanfilli su içmek verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına, yeniden doğmuş gibi olacağına, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir erkekten beyaz karanfil alınması başarılı ve çok büyük kazanç elde edileceğine, iyi ruh halinin bozulacağına, mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına, bilgisine ve deneyimlerine hiç uygun olmayan bir işte çalışmak zorunda kalacağına, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada karanfil yediğini görüldüyse atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, bir sebeple borcun gittikçe artacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine, güzel bir ilişkiye başlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karanfil fidanı görülmesi işlerin sarpa saracağına, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine yorumlanmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada karanfil çiğnemek kendisini hazır hissettiğinde de kararını yerine getireceğine, büyük zararlara uğrayacağına, aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine delalet eder.

Rüyada renkli karanfil görülmesi günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine, kötü ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, gönül gözünün açılacağına yorulur.

Rüya tabir edenlere göre rüyada anneye karanfil vermek neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına, büyük mutluluklar yaşanacağına, çok büyük sıkıntıların ve sorunların yaşanacağına, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada karanfil otu görüldüğünde çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylerin neredeyse herhangi bir zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına, daha müreffeh zamanlar geçirileceğine, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına işaret eder.

Rüyada yatakta karanfil görüldüyse bir sebeple hiç istemediği halde büyük sıkıntılar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına ve yakın bir zamanda işsiz kalabileceğine, neşe ve sağlıkla geçeceğine, kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölüden karanfil almak ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına, övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine, şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına yorumlanır.

Rüyada karanfil bitkisi görüldüğünde sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada yeşil karanfil görüldüyse büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine, çocuklar gibi mutlu olacağına, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine tabir olunur.

Rüyada birinin elinde karanfil görmek ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına, çok kötü günler yaşayacağına delalettir.

Rüyada ağzına karanfil alındıysa kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine, kendisini dünya hayatından soyutlayacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, zor bir hayat sürmeye başlayacağına, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karanfil alındıysa zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına, hatta şiddete başvurması yüzünden mahkemelik olacağına yorumlanır.

Rüyada karanfil dikmek rüya sahibi için yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine ve bu sayede herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, işindeki ününün de tabiri caizse alıp yürüyeceğine, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, bazı sıkıntılar ve sorunlar yüzünden daha önce yarım bırakmak zorunda kaldığı çalışmaları tamamına erdireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada karanfil gül görüldüyse kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, alım gücünün artacağına inanılmaktadır.

Rüyada karanfil yaprağı görüldüyse uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, aldığı sorumlulukların fazla geleceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, onunla birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına, güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada karanfil toplamak dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına, zorlukların kolaylıkla aşılacağına, onlara değer vereceğine tabir olunur.

Rüyada kahverengi karanfil görüldüyse maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına, kişinin geçiminin zorlaşacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada siyah karanfil görüldüğünde sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına, çok daha iyi günler göreceğine ve çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, işlerin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına inanılır.

Rüyada tane karanfil görüldüğünde işlerden yana başarılar elde edileceğine, öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına ve yaşanabilecek büyük sorunları ortaya çıkmadan yokedeceğine delalettir.

Rüyada karanfil koparmak rüya sahibi kişi için uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, karşılaşılacak engellerden ötürü sıkıntı çekileceğine, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine delalet eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada karanfil takmak üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, büyük borçlar alınacağına, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada karanfil istemek belki yeni bir eve sahip olunacağına, rüya sahibinin işlerinin gittikçe kötüleşeceğine ve hayatında istemediği ve sevmediği kişi ile bir iş yapmak zorunda kalacağına, maddi imkânlarının azalması nedeniyle daha bunalımlı günler geçireceğine, rüyayı gören kişinin kendi evinin içerlerinde muz olduğunu görmesi ise erkek çocuğa sahip olacağına, kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada karanfil satın alınması kayıplarını yerine koyması için uzun zamanlar geçeceğine, maddi olarak zarar edeceğine, gerçekleştirmek istediği projeleri bu sayede gerçekleştireceğine, maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine ve başarılı bir kişi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sarı karanfil görüldüğünde harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına, bundan büyük kazanımlar elde edeceğine, zarar edilen işlerin düzeleceğine yorulur.

Rüya alimlerine göre rüyada karanfil ekmek yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mavi karanfil görmek kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına ve sevilen kişiler ile sevinçli ve güzel günler görüleceğine, istediği şeylere kavuşmuş olmanın verdiği cesaretle yeni hayaller edineceğine ve diğer hayallerini gerçekleştireceğine ve mutlu olacağına inanılmaktadır.

Rüyada turuncu karanfil görmek maddi zarara gireceğine, işinde uzmanlaşacağına ve böylece herkes tarafından takdir edileceğine, sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine, sağlık sorunları ile geçen br dönemin kapanacağına inanılır.

Rüyada karanfil sulamak rüya sahibi için rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, aldığı bu önemli ve hayati karar sayesinden de hiçbir zaman pişman olmayacağına, günahtan kaçınarak yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada karanfil dağıtmak rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, hayatının ve planlarının bozulacağına, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, ele güne muhtaç olacağına alamettir.

Rüyada karanfil dalı görüldüğünde daha sonra mutlu bir birlikteliğe yol alacağına, rahat bir işe girileceğine, lüks şekilde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada karanfil çalmak atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine, uzun ömürlü bir kişi olunacağına, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, rüya sahibinin bu kişiler ile olan bağlarını kopartacağına, eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına, atılan adımların büyük başarı sağlayacağına delalettir.

Rüyada gül karanfil görüldüyse borçları varsa ödeyeceğine, çevresindekileri kıracak hatta kaybedecek kadar büyük laflar edeceğine, mutluluğa giden yolu bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada karanfil tanesi görülmesi elinde bulunan imkânların kısa sürece eriyip gideceğine, zenginliğin kapılarının açılacağına, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, aile hayatındaki tartışmaların bu insanlar sayesinde biteceğine, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada karanfil atmak kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine, tarımla uğraşanların bereketli bir dönem geçireceklerine ve kazançta artış olacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir erkekten karanfil alınması sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, yaşama hevesinden olacağına ve yarınlarına dair tüm umutlarını kaybedeceğine delalet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top