Rüya Tabirleri / beden rüyaları / Rüyada bedeninde yılan görmek

Rüyada bedeninde yılan görmek

Rüyada bedeninde yılan görmek hayırlı bir döneme girileceğine, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına, rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına, sırrın kimselere söylenmeyeceğine, onlarla doyasıya vakit geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bedeninde yılan gördüyseniz

  • Paranızı bahsettiğiniz konulara yatırabilir veya harcayabilirsiniz.
  • İnce bir ayarla, mevcut durumun gereksinimlerini karşılayacak bir teklif alabilirsiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada bedenine yılan dolanması sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, kısmetinin kapanacağına ve geçim sıkıntısına düşeceğine, çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra da evlilik planları yapılmaya başlanacağına, bazen umutlarını yitireceğine işaret eder.

Rüyada bedenine yılan girmesi sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine, doğru olanı seçeceğine, iş yerinde mevcut sorunların çözülememesi yüzünden yeni bir iş arayışına girileceğine, iyi geçim halinde kalacağına, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bedeninden yılan çıktığını görüldüğünde hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına, bir sebeple sorun yaşayacağına, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, sıkıntılı bir dönemin ardından büyük bir mutluluk yaşayacağına, kişinin kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına, onların mutlu haberlerini alacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments