Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada bebek kuzen görmek

Rüyada bebek kuzen görmek

Rüyada bebek kuzen görmek düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına ve evleneceğine, işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına, yaşadığı muhitin yenileneceğine, sevilen bir kişiden alınacak destek sayesinde de işin en iyi şekilde nihayete erdirileceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine tabir olunur.

Rüyada bebek kuzen gördüyseniz

  • Romantizme veya sevdiğiniz kişilere zaman ayırmanız stresi azaltabilir.
  • Kendinize dikkat etmeniz gereken bir devredesiniz.

Rüyada erkek bebek kuzen görmek kaldığı yerden devam edebilmesi için bazı yasal izinler almak zorunda kalacağına, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına, daha fazla para kazanacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, sıkıntılarını bir köşeye atacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölen bebek kuzenini görüldüyse çıkış yolları bulacağına, işlerinin yarım kalacağına, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına ve bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine, sorunların kısa süre içinde atlatılacağına ve zor zamanlar geçiren akrabalardan birine maddi açıdan çok büyük bir yardım edileceğine rivayet eder.

Rüyada bebek kuzenimin öldüğünü görmek aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, borçlarınızın canınızı sıkacağına, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, gün yüzü görmeyeceğine, onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments