Rüya Tabirleri / kuzen rüyaları / Rüyada kuzenin nişanlısını görmek

Rüyada kuzenin nişanlısını görmek

Rüyada kuzenin nişanlısını görmek de işiyle büyük sükse ve ün yapacağına, yoksullara ve zorluk çekenlere el uzatacak olan rüya sahibinin pek çok kimseden hayır duası alacağına, tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına ve her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkacağına, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine rivayet eder.

Rüyada kuzenin nişanlısını gördüyseniz

  • İş, keyif ya da bilgi edinme maksatlı yolculuklar söz konusu olabilir.
  • Zamana fazlasıyla ihtiyaç duyabilirsiniz.

Rüyada kuzenimin nişanlısından ayrıldığını görüldüğünde kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına, hem yeni yerler göreceğine, isabetli girişimlerde bulunacağına, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kuzenle nişanlı olduğunu görülmesi hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine, ancak ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, böylece istediği kadar kazanca ve mala sahip olacağına, sorunlarından ötürü çok büyük zararlar yaşayacağına, nefsine hakim olamayan kişilerin daha fazlasını isterken daha da kötü bir duruma düşüleceğine, hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments