Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada bebek küveti görmek

Rüyada bebek küveti görmek

Rüyada bebek küveti görmek ev içinde sorunların ortaya çıkacağına, hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine, gelecek günlerde yeni gelir kapılarınızın açılacağına, güzel günlerin sona ereceğine, bolluk içinde yaşamaya, kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada bebek küveti gördüyseniz

  • Bazı iş birlikleriniz ya da ilişkileriniz olumlu yönde ilerlemeye başlayabilir.
  • Bazı konularda gereğinden fazla baskı uygulamamaya veya ısrarcı olmamaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada mavi bebek küveti görülmesi rahat bir hayatı olacağına, işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına, sorunlu başlayan bir işin yine sorunlu devam edeceğine ve parasal olarak büyük bir zarara yol açacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada pembe bebek küveti görüldüğünde büyük kazançlar sağlanılacağına, kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına, adının kirletilmeye çalışılacağına, onurlu bir yaşam süreceğine, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz bebek küveti görmek ondan manevi anlamda zarar göreceğine, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, ferahlığa çıkacağına ve çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı bebek küveti görmek sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, işine ve ailesine dört elle sarılacağına, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, onun zamanını çalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bebek küveti alındıysa yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sıkça söz ettireceğine ve büyük başarılar kazanacağına, daha sonra çok iyi bir hale geleceğine, yenileneceğine ve can bulacağına, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine ve atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, durumları düzeltmeye çalıştıkça iyice içine batacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emine

Rüyada beyaz bebek küveti yıkadığını görmek ne anlama gelir